LCP Properties intensyfikuje rozwój magazynów SBU w Polsce

Projekt Multipark w Bydgoszczy rozwija się w szybkim tempie, a firma LCP Properties, inwestor i deweloper parków handlowych, intensyfikuje swoje działania w zakresie magazynów Small Business Unit (SBU). - informuje JARTOM Real Estate

LCP Properties planuje otwarcie kolejnych magazynów SBU w Polsce

LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku magazynowym, intensyfikuje swoje działania w zakresie rozwoju magazynów typu Small Business Unit (SBU). Działania te prowadzi pod marką Multipark. Obecnie w portfolio dewelopera znajdują się dwa projekty tego typu. Jeden w Zabrzu o powierzchni 6 tys. mkw. oraz jeden w Bydgoszczy w fazie I o powierzchni 2 tys. mkw. Firma jednak nie zatrzymuje się i już otrzymała pozwolenie na użytkowanie trzeciego budynku w Bydgoszczy, w fazie II. Co więcej, LCP Properties planuje budowę kolejnego obiektu SBU oraz zakup działki pod kolejny projekt tego typu, który rozpocznie się w 2024 roku. W ostatnim czasie LCP Properties podpisała dwie umowy najmu powierzchni magazynów SBU. Jeden z najemców to firma Schiessl Polska, która zajmuje się dystrybucją produktów z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła. Firma ta wynajęła w Bydgoszczy dwa moduły o łącznej powierzchni 600 mkw. Kolejnym najemcom został MSU Rental, zajmujący się wynajmem i serwisowaniem odzieży roboczej i ochronnej, który zdecydował się na wynajem jednego, liczącego 300 mkw, modułu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane