LAKATE przygotowuje się do budowy hali magazynowej. Jaki jest cel tej inwestycji?

2022-04-11
LAKATE przygotowuje się do budowy hali magazynowej. Jaki jest cel tej inwestycji?

Spółka LAKATE podjęła decyzję o budowie hali magazynowej, która powstanie w miejscowości Rydułtowy, gdzie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. Cały projekt podzielono na kilka etapów, co usprawni wiele procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala magazynowa szansą na zwiększenie konkurencyjności firmy 

Zgodnie z przyjętymi planami, obiekt ma posiadać konstrukcję wykonaną z aluminium i stali o całkowitej wysokości przekraczającej 8 metrów. Powierzchnia użytkowa wyniesie niespełna 780 m2, co zapewnia już spore możliwości dotyczące składowania towarów. Wybudowana hala magazynowa jest kolejnym krokiem na drodze rozwoju firmy. Jej przedstawiciele nie kryją, że upatrują w tym przedsięwzięciu szansy na wzrost atrakcyjności marki w oczach kontrahentów i klientów. Już teraz wiadomo również, że będzie to istotny impuls dla lokalnej gospodarki i rynku pracy, gdyż przewidywane jest zatrudnienie nowych członków personelu. LAKATE to znany producent nowoczesnych wiat samochodowych i ogrodzeń drewnianych, stalowych oraz aluminiowych, które cechuje duża różnorodność pod względem estetycznym i nie tylko. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU