Kupno obiektu produkcyjno-magazynowego we Wrocławiu przez GARBE Industrial Real Estate

2021-09-30
Kupno obiektu produkcyjno-magazynowego we Wrocławiu przez GARBE Industrial Real Estate

GARBE Industrial Real Estate podpisał umowę kupna obiektu produkcyjno-magazynowego we Wrocławiu. Obiekt zakupiony został od firmy Hubergroup.- informuje JARTOM Real Estate

Kupno hali magazynowo-produkcyjnej

Hubergroup to popularny, prężnie rozwijający ofertę produktową producent farb drukarskich, lakierów i chemii drukarskiej. Z kolei firma GARBE Industrial Real Estate Poland jest częścią spółki GARBE Industrial Real Estate GmbH z Hamburgu, która od ponad 30 lat zajmuje się obrotem, budową, wynajmowaniem oraz finansowaniem obiektów logistycznych, produkcyjnych i magazynowych. GARBE dotychczas działało głównie na rynku niemieckim, holenderskim, francuskim oraz austriackim, pełniąc rolę zarządcy wysokiej jakoś obiektów na wynajem. Zakup hali we Wrocławiu to realizacja założonej strategii wchodzenia na nowe rynki oraz umacniania swojej pozycji w Europie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Doświadczenie JARTOM Real Estate pozwoli zaspokoić wyjątkowe potrzeby Twojej firmy. Na rynku magazynowym nie ma dla nas nieruchomości nie do zdobycia, warunków nie do wynegocjowania. Masz trudną i skomplikowaną sprawę? Zapraszamy do JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU