Kuehne+Nagel z nowym magazynem w Chorzowie

W Chorzowie wybudowano nowy magazyn multi – user, którego właścicielem jest firma Kuehne+Nagel. Jego powierzchnia wynosi ponad 6000 m2, a do tego w obiekcie znalazło się zaplecze biurowe, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn w pełni dostosowany do potrzeb

Jednym z kluczowych atutów nieruchomości jest jej kompleksowy charakter. Pozwoli on na prowadzenie kompleksowej działalności obejmującej między innymi: etykietowanie, obsługę zwrotów, przepakowywanie i wsparcie agencji celnych. Głównym celem inwestycji było dopasowanie jej do potrzeb różnych najemców, którzy chcą rozwijać się na południu kraju. Warto podkreślić, że magazyn spełnia wymagania norm bezpieczeństwa żywności HACCP, przez co będzie odpowiednim wyborem nawet dla najbardziej wymagających. Jego znakomita lokalizacja zapewnia bezpośredni dostęp do autostrady A1 i A4, co umożliwia cieszenie się dobrze zoptymalizowanym transportem. Sukces tego przedsięwzięcia nie dziwi, bowiem Kuehne+Nagel to przedsiębiorstwo logistyczne o wieloletnim doświadczeniu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.

JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane