Kruszywo i Rumia Invest Park przygotowują dużą inwestycję. Wybudowana zostanie hala magazynowa

2022-01-26
Kruszywo i Rumia Invest Park przygotowują dużą inwestycję. Wybudowana zostanie hala magazynowa

Trwają intensywne przygotowania do realizacji przedsięwzięcia polegającego na powstaniu parku inwestycyjnego zlokalizowanego w Rumi. Będzie on posiadał imponującą wielkość sięgającą 82 ha i stanie się owocem współpracy spółek Rumia Invest Park oraz Kruszywo – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala magazynowo – produkcyjna zwiększy atrakcyjność miasta w oczach inwestorów

W ramach inwestycji zostanie wybudowana hala magazynowo – produkcyjna o powierzchni wynoszącej 3600 m2, plac składowy na który przewidziano 2000 m2 oraz plac dedykowany wozom ciężarowym, na którym będą one mogły wykonywać manewry i urządzać postoje. Nie zabraknie miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. Zadbano również o właściwe przygotowanie terenów przyległych, które zostaną uzbrojone, dobrze oświetlone i przystosowane do doprowadzenia wszelkich niezbędnych mediów. Umożliwi to usprawnienie wielu procesów logistycznych. Celem tego projektu wartego niespełna 23 miliony złotych jest zwiększenie atrakcyjności miasta w oczach potencjalnych inwestorów. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, prace budowlane powinny dobiec końca pod koniec przyszłego roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU