Kramer S.A. otwiera nowy magazyn w Gietrzwałdzie - większa pojemność i szybsza realizacja zamówień

W czerwcu firma Kramer, specjalizująca się w sprzedaży części zamiennych do maszyn budowlanych, oddała do użytku nowy magazyn. - informuje JARTOM Real Estate

Wzrost zapotrzebowania na części zamienne - firma Kramer buduje nowy magazyn w Gietrzwałdzie

Nowo oddany magazyn firmy Kramer zajmuje powierzchnię 1116 mkw i znajduje się w Gietrzwałdzie. Obiekt jest wyposażony w system przeładunkowy oraz rampę przystosowaną do ciężkich obciążeń. Magazyn został zaprojektowany z myślą o efektywnym i bezpiecznym przechowywaniu oraz dystrybucji części zamiennych. Posiada specjalne regały i systemy kontroli, które umożliwiają szybkie i precyzyjne odszukiwanie potrzebnych produktów. Dodatkowo cały obiekt jest monitorowany przez systemy alarmowe i monitoring, aby zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych towarów. Decyzja o wybudowaniu nowego magazynu wynikała z dynamicznego rozwoju firmy Kramer S.A. oraz zwiększonego zapotrzebowania na części zamienne oferowane przez firmę. Inwestycja ta umożliwiła firmie zwiększenie pojemności magazynowej oraz skrócenie czasu realizacji zamówień. Kramer S.A. to firma, która powstała w 1997 roku i początkowo zajmowała się wyłącznie sprzedażą części zamiennych do spycharek T-130 i T-170 oraz naprawami tych maszyn. Z biegiem czasu przedsiębiorstwo rozszerzyło swoją ofertę i obecnie jest jednym z wiodących dystrybutorów części do maszyn budowlanych w naszym kraju. Firma posiada kompleks biur, magazynów i hal serwisowych o powierzchni ponad 30 tys. metrów kwadratowych. W magazynach firmy znajduje się ponad 18 tysięcy części dostępnych od ręki.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu JARTOM Real Estate i praktycznym umiejętnościom mediacyjnym naszych doradców wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty najmu lub zakupu magazynu. Oferujemy wsparcie w zakresie wynajmu i zakupu powierzchni magazynowych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane