Krakowskie centrum logistyczne 7R zyskało nowego najemce - firma Styler wynajęła 2,9 tys. mkw. powierzchni

2021-07-30
Krakowskie centrum logistyczne 7R zyskało nowego najemce - firma Styler wynajęła 2,9 tys. mkw. powierzchni

Firma Styler zdecydowała się na podpisanie umowy najmu powierzchni magazynowej w parku logistycznym 7R. Wynajęta hala będzie służyła jako magazyn wyrobów gotowych oraz centrum dystrybucyjne przygotowujące towar do wysyłki dla kluczowych klientów marki w Polsce i na całym świecie. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe centrum dystrybucyjne i magazynowe Styler 

Styler to firma będąca liderem na rynku dekoracji wnętrz. Firma specjalizuje się głównie w produkcji dekoracji ściennych, takich jak ramki do obrazów i luster, które cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem. Ze względu na dynamiczny rozwój sprzedaży, rosnącą ofertę produktową oraz coraz większy popyt na produkty firmy, Styler zdecydował się wynająć nową powierzchnię w parku 7R, zlokalizowanym w Krakowie. Park ten jest doskonale skomunikowany oraz oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak m.in. wydajne systemy fotowoltaiczne. Firma podpisała umowę najmu na 2,9 tys. mkw powierzchni, na którą składa się część magazynowa  oraz biurowo-socjalna. Magazyn zostanie w pełni dostosowany do potrzeb i wymagań najemcy. Dzięki nowemu obiektowi przestrzeń w fabryce Styler zostanie zwolniona, więc firma będzie w stanie zwiększyć dotychczasową produkcję. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy  w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU