Krakowski Uniwersytet Rolniczy buduje Centrum Innowacji oraz Badań Prozdrowotnej i Bezpiecznej Żywności

2021-07-30
Krakowski Uniwersytet Rolniczy buduje Centrum Innowacji oraz Badań Prozdrowotnej i Bezpiecznej Żywności

Zapadła decyzja o budowie Centrum Innowacji oraz Badań Prozdrowotnej i Bezpiecznej Żywności przez krakowski Uniwersytet Rolniczy. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe centrum badawcze wyposażone w linie produkcyjne, minibrowar oraz specjalistyczne pracownie

Nowa inwestycja powstanie przy na działce przy ul. Balickiej w Krakowie, która sąsiaduje z Wydziałem Technologii Żywności oraz Wydziałem Inżynierii Produkcji i Energetyki. Uniwersytet Rolniczy wybuduje tam nowoczesne centrum badawcze, w którym naukowcy pracować będą nad zagadnieniami związanymi z produkcją żywności bogatszej w składniki odżywcze oraz pozbawionej alergenów, żywności ekologicznej oraz nad technologiami tworzenia nowych systemów pakowania i magazynowania jedzenia, oraz przetwarzania odpadów branży spożywczej. Koszt inwestycji szacuje się na 65,5 mln zł, z czego aż 40 mln zł zostanie dofinansowane przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Nowy obiekt pozwoli na prowadzenie innowacyjnych badań z zakresu jakości żywności i technologii jej wytwarzania. Badania prowadzone w ośrodku pozwolą w przyszłości wprowadzić na polski rynek nowe technologie i produkty oraz umożliwią szybszy rozwój produkcji branży żywności ekologicznej. Centrum Innowacji oraz Badań Prozdrowotnej i Bezpiecznej Żywności wyposażone zostanie w niezbędny do przeprowadzania badań i testów sprzęt, m.in., linie produkcyjne, minibrowar oraz specjalistyczne pracownie.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest znane z wnikliwej diagnozy i identyfikacji potrzeb  Klientów oraz porównanie z bieżącą sytuacją na rynku nieruchomości magazynowych i produkcyjnych.
JARTOM Real Estate już od około 30 lat oferuje najnowocześniejsze nieruchomości magazynowe i produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU