Krakowski Park Technologiczny się rozrasta. Zostaną tam wybudowane nowe fabryki

2022-05-30
Krakowski Park Technologiczny się rozrasta. Zostaną tam wybudowane nowe fabryki

Położony w Gorlicach zakład produkcyjny należący do TLC Group zostanie rozbudowany, a jego właściciele dokonają również zakupu nowych, zaawansowanych technologicznie maszyn, przeznaczając na całą inwestycję 5 000 000 zł. To przedsięwzięcie zostanie zrealizowane dzięki decyzji o wsparciu udzielonej przez rozrastający się Krakowski Park Technologiczny – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa nowych zakładów produkcyjnych korzyścią dla lokalnej gospodarki

TLC Group powiększy powierzchnię produkcyjną, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i zwiększeniem mocy wytwórczych. Dla marki, która zajmuje się dostarczaniem schodów oraz stalowych konstrukcji dla branży budowlanej i szeroko pojętego przemysłu to kolejny element strategii dynamicznego rozwoju. Przełoży się on na wzrost zatrudnienia, co stanie się sporym impulsem dla lokalnej gospodarki. Z kolei Nova Future dzięki udzielonej pomocy wybuduje w Świątnikach Górnych fabrykę specjalizującą się w obróbce elementów metalowych i nabędzie niezbędne maszyny oraz urządzenia. Wiąże się to z nakładami finansowymi sięgającymi 6 000 000 zł. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.



JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU