Krajowa Grupa Spożywcza rozbuduje elewatory zbożowe na północy Polski

Imponująca inwestycja w północnej Polsce. Zostaną tam rozbudowane i zmodernizowane elewatory zbożowe w Braniewie, Ornecie, Pieniężnie, Bartoszycach i Malborku. Łączny koszt inwestycji wyniesie 250 mln zł.- informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje dla rolnictwa

Powołana przez rząd Krajowa Grupa Spożywcza planuje rozbudowę magazynów zboża w północnej Polsce. Przedsięwzięcie rozpocznie się w Braniewie, gdzie mieszczący dotychczas 4,2 ton elewator zostanie powiększony do 10 tys. ton. Ponadto obiekt zostanie zmodernizowany i dostosowany do przechowywania innego asortymentu, m.in. kukurydzy. To doskonała wiadomość dla rolników z północy naszego kraju, nowe magazyny pozytywnie wpłyną na stabilizację rynku zbóż i rzepaku w województwach warmińsko-mazurskim i pomorskim. Po rozbudowie elewatorów zbożowych w Braniewie przyjdzie czas na kolejne, czyli elewatory w Ornecie, Pieniężnie, Bartoszycach i Malborku.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30-letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane