Koreańczycy zainwestują w Bytyniu. Będzie praca dla ponad 200 osób.

AJU POLAND zainwestuje miliony w budowę nowoczesnej fabryki w Bytyniu. Będą tam produkowane wyroby stalowe do sprzętów AGD oraz budownictwa. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowoczesnej fabryki w Bytyniu

Duża koreańska firma AJU POLAND wybuduje w Bytyniu nowoczesną fabrykę wyrobów stalowych z blach powlekanych. Będzie to czwarty na świecie, po Korei Południowej, Chinach i Meksyku zakład koreańskiego giganta na świecie. Polska została wybrana na lokalizację inwestycji ze względu na dobre uwarunkowania gospodarcze, chłonny rynek pracy, a także umiejscowienie naszego kraju na mapie Europy. Zakład w tym regionie umożliwi skrócenie łańcuchów dostaw, szczególnie cenne w popandemicznej rzeczywistości. Fabryka wybudowana zostanie w ramach Polskiej Strefy Inwestycji – Wielkopolska, na obszarze zarządzanym przez Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Wytwarzane przez zakład komponenty będą wykorzystywane w produkcji sprzętu AGD oraz w branży budowlanej. Koszt pierwszego etapu inwestycji szacuje się na aż 300 mln zł. Zakłada się, ze uruchomienie produkcji w obiekcie będzie miało miejsce już w połowie 2024 r.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane