Kontur przebuduje i powiększy budynek produkcyjny w województwie lubelskim

Firma Kontur podjęła decyzję o przebudowie oraz rozbudowie budynku, w którym są wytwarzane farby drogowe. Obiekt znajduje się w województwie lubelskim, a konkretniej w miejscowości Woskrzenice Duże, czyli tam, gdzie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa – informuje JARTOM Real Estate. 

Rozbudowa hali produkcyjnej pozwoli na uatrakcyjnienie asortymentu

Celem planowanych prac jest uruchomienie linii technologicznej, która pozwoli na produkcję mas chemoutwardzalnych i półproduktu żywicy do masy. W rezultacie marka będzie mogła poszerzyć swój asortyment o innowacyjny artykuł, którym jest wspomniana masa chemoutwardzalna. Bez wątpienia przełoży się to na zwiększenie konkurencyjności i ułatwi pozyskiwanie nowych klientów. Kontur jest firmą obecną na rynku już od ponad 20 lat. To renomowany producent materiałów przeznaczonych do poziomego znakowania dróg, który prowadzi działalność o charakterze międzynarodowym. Ceni sobie dynamiczny rozwój, co pozwala przypuszczać, że to nie ostatni tego rodzaju projekt, którego się podjął. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane