Kontrowersje wokół przygotowań do budowy nowej strefy przemysłowej w Stalowej Woli

2021-12-22
Kontrowersje wokół przygotowań do budowy nowej strefy przemysłowej w Stalowej Woli

Trwają przygotowania do budowy nowej strefy przemysłowej położonej w Stalowej Woli. Aby całe przedsięwzięcie mogło dojść do skutku, niezbędne jest przeprowadzenie wycinki drzew, co budzi liczne kontrowersje wśród okolicznych mieszkańców i nie tylko – informuje JARTOM Real Estate. 

Inwestycja w budowę zakładów produkcyjnych z sektora nowoczesnych technologii

Zgodnie z ustaleniami, Lasy Państwowe przeznaczą pod budowę fabryk powierzchnię sięgającą 996 ha. To tam miałyby powstać zakłady produkcyjne specjalizujące się w działalności bazującej na nowoczesnych technologiach. Mowa tutaj zwłaszcza o elektromobilności, lotnictwie i motoryzacji. Szacuje się, że realizacja tego przedsięwzięcia zaowocuje stworzeniem kilkunastu tysięcy nowych miejsc pracy, co będzie stanowiło ważny impuls dla lokalnej gospodarki. Umiejscowienie wielu firm na tym obszarze pozwoli też na usprawnienie procesów logistycznych. Władze miasta nie kryją dużych nadziei pokładanych w tym projekcie, nie komentują jednak tego, z jakimi inwestorami prowadzone są negocjacje. Jednocześnie uspokajają zaniepokojonych mieszkańców, że wycięcie sporej ilości drzew nie sprawi, że Stalowa Wola przestanie być przyjazna środowisku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU