Kontrowersje wokół nowej inwestycji Bros

2021-03-12
Kontrowersje wokół nowej inwestycji Bros

Spółka Bros planuje budowę hali magazynowo produkcyjnej na granicy Poznania z Koziegłowami. Mieszkańcy gminy Czerwonak protestują i nie zgadzają się na planowaną inwestycję. - informuje JARTOM Real Estate.
Plany budowy nowej hali magazynowo produkcyjnej wzbudziły sprzeciw mieszkańców gminy Czerwonka, którzy nie zgadzają się na kolejną tego typu inwestycję w ich okolicy. W Koziegłowach działa już oczyszczalnia ścieków, spalarnia śmieci oraz elektrociepłownia. W okolicznym Janikowie Bros wybudował wielką halę, w której pierwotnie miały być magazynowane toksyczne chemikalia, jednak po czasie w obiekcie ruszyła również produkcja. Protesty mieszkańców przyniosły jednak efekt i produkcja Bosa w Janikowie została wstrzymana.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU