Kontri wynajmuje nową powierzchnię magazynową

2021-06-21
Kontri wynajmuje nową powierzchnię magazynową

Firma Kontri podjęła decyzję o wynajęciu powierzchni magazynowej i biurowej w prywatnym centrum dystrybucyjnym zlokalizowanym we wschodniej części kraju. Zaowocuje to zyskaniem 2800 m2 w nowoczesnym obiekcie przystosowanym do potrzeb przedsiębiorstwa – informuje JARTOM Real Estate. 

Hale magazynowe w znakomitej lokalizacji

Dynamiczny rozwój firmy Kontri sprawił, że poszerzenie zaplecza magazynowego stało się kolejnym, naturalnym krokiem, który pomoże w usprawnieniu wielu procesów logistycznych. Przechowywanie towarów i realizowanie zamówień stanie się dużo łatwiejsze i będzie odbywało się na znacznie szerszą skalę. Z kolei dodatkowa powierzchnia biurowa ułatwi administrowanie obiektem. Hala magazynowa w pełni odpowiada wymaganiom Kontri. Oferuje bowiem możliwość wysokiego składowania i znajduje się w niewielkiej odległości od Białegostoku. Wynajęta powierzchnia należy do centrum dystrybucyjnego Duif Real Estate, które jest prywatną inwestycją holenderskiej marki DUIF International. Obiekt wyróżnia się znakomitą lokalizacją oraz nowoczesnym charakterem. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU