Kompleks produkcyjny Klippan Safety zostanie rozbudowany

Zlokalizowany w Stargardzie kompleks produkcyjny należący do Klippan Safety zostanie rozbudowany i urośnie o całe 160 000 m3. Przedsiębiorstwo uzyskało już oficjalne pozwolenie na rozpoczęcie prac, a biuro M&G Biuro Projektowe Wiesław Gołacki wykonało projekt nieruchomości – informuje JARTOM Real Estate.

W ramach inwestycji powstanie nowy magazyn i nie tylko

Co zyska marka dzięki podjętym działaniom? Hala powiększy się o zaplecze o charakterze socjalno – biurowym z częścią produkcyjną. Powstanie również nowy magazyn, który pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Klippan Safety to jeden z liderów wśród europejskich producentów systemów składowania i systemów łóżkowych przeznaczonych do wnętrz ciężarówek. Marka jest obecna na rynku od wielu lat i nieustannie się rozwija, co pozwala stwierdzić, że z pewnością nie jest to ostatnia tego rodzaju inwestycja, którą realizuje. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne. Pomagamy także w finalizacji transakcji.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane