Kompleks magazynowy City Flex Kraków Airport I oddany do użytku

Należący do 7R kompleks magazynowy City Flex Kraków Airport I został oficjalnie oddany do użytku. To nowoczesny obiekt wyposażony w wiele zaawansowanych technologii, który cechuje imponujący design oraz funkcjonalność na wysokim poziomie – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny w znakomitej lokalizacji

7R City Flex Kraków Airport I składa się z dwóch budynków, a ich łączna powierzchnia wynosi 28 000 m2. To wysokiej klasy magazyny i przestrzenie biurowe, które pozwalają najemcom prowadzić dobrze zoptymalizowaną, efektywną działalność w komfortowych warunkach. Panele fotowoltaiczne, oświetlenie LED oraz centralne ogrzewanie bazujące na specjalnym systemie VRV są nie tylko przyjazne środowisku naturalnemu, ale i przyczyniają się do obniżenia kosztów eksploatacji hal. Na terenie inwestycji znalazły się także stanowiska służące do ładowania samochodów elektrycznych oraz łąki kwietne. Niekwestionowanym atutem kompleksu jest jego lokalizacja w sąsiedztwie lotniska w Balicach. Bezproblemowy dostęp do autostrady i niewielka odległość od Krakowa sprawiają, że użytkownicy magazynów mogą usprawnić wiele procesów logistycznych. Nie dziwi więc fakt, że obiekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Hale na wynajem 7R oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane