Kompleks logistyczno – sprzętowy w Powidzu otwarty. Inwestycję sfinansowało NATO

Za nami uroczyste otwarcie kompleksu logistyczno – sprzętowego położonego w Powidzu. Obiekt będzie służył do magazynowania oraz prowadzenia napraw wyposażenia wojskowego, do którego należą: czołgi, artyleria, mosty samobieżne, bojowe wozy piechoty oraz wozy zabezpieczenia technicznego – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa magazynu efektem bliskiej współpracy z USA i NATO

Inwestycja jest wzorowana na swoich odpowiednikach funkcjonujących na terenie Europy Zachodniej. Wielokrotnie podkreślano to, jak bardzo jest ona istotna, zważywszy na obecną sytuację polityczną i wzmożone działania Sojuszu Północnoatlantyckiego mające na celu ochronę państw członkowskich przed militarną agresją. Magazyn sprzętów wojskowych w Powidzu pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i skrócenie czasu reakcji w przypadku ewentualnego zagrożenia. Nie będzie on wynosił półtora miesiąca, a jedynie kilka dni! To wysokiej klasy nieruchomość, której powierzchnia przekracza 60 000 m2 i gwarantuje najlepsze warunki przechowywania materiałów. Jej budowę sfinansowało NATO wraz z USA. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane