Kompania Piwowarska wybuduje nowy magazyn w Poznaniu

Kompania Piwowarska wciąż stawia na dynamiczny rozwój i planuje liczne inwestycje. Jedną z nich jest budowa nowego magazynu w Poznaniu, w którym przechowywane będą aromaty przeznaczone do piw bezalkoholowych – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn aromatów nie jest ostatnią inwestycją marki

Prezes zarządu Kompanii Piwowarskiej już teraz deklaruje, że w przyszłości w Poznaniu powstanie jeszcze jeden obiekt, którym jest magazyn automatycznego składowania. Mimo imponującego tempa, w jakim rozrasta się marka, jej przedstawiciele nie zapominają o społecznej odpowiedzialności biznesu. Wyznaczono cele strategiczne związane z ochroną środowiska i są one konsekwentnie realizowane. Obniżono już emisję dwutlenku węgla, zaopatrując obiekty w pompy ciepła, a niemal połowa opakowań sprzedawanych produktów to butelki zwrotne. Dużą wagę przykłada się także do troski o pracowników, którzy mogą cieszyć się podwyżkami wynagrodzeń i komfortowymi warunkami, w których realizują zawodowe obowiązki. Kompania Piwowarska posiada dziś browary nie tylko w Poznaniu, ale i w Białymstoku oraz w Tychach. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane