Kolejny park logistyczny oddany do użytku - MLP Business Park Berlin dostarczy aż 18 tys. mkw. powierzchni na wynajem

2021-09-24
Kolejny park logistyczny oddany do użytku - MLP Business Park Berlin dostarczy aż 18 tys. mkw. powierzchni na wynajem

Deweloper MLP Group prężnie działa na europejskim rynku magazynowym i rozwija portfolio obiektów oferowanych na wynajem. Kolejny obiekt, czyli park logistyczny MLP Business Park Berlin, który docelowo oferować będzie aż 18 tys. mkw na wynajem, został właśnie oddany do użytku. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy kompleks 4 hal na wynajem 

Pierwszy etap budowy obiektu biurowo-magazynowego na wynajem MLP Business Park Berlin został oddany do użytku. Narazie deweloper zakończył budowę trzech pierwszych hal. Docelowo nowy obiekt będzie składał się z kompleksu 4 hal i będzie oferował aż 18 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni na wynajem. Pierwsi najemcy w obiekcie będą mogli brać udział w planowaniu układu powierzchni hal, biur oraz rozmieszczeniu miejsc parkingowych. Dzięki temu wynajęta przez przedsiębiorstwa powierzchnia zostanie dostosowana do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Większość powierzchni w obiekcie MLP Business Park Berlin została już wynajęta i jest sukcesywnie przekazywana nowym klientom. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU