Kolejny park logistyczny należący do GLP ukończony. Gdzie wybudowano obiekt?

Nowy park logistyczny należący do GLP został oddany do użytku. Nieruchomość nosi nazwę GLP Warsaw V Logistics Centre i znajduje się nieopodal stolicy, a za jej budowę odpowiedzialna jest firma CFE – informuje JARTOM Real Estate.

Park logistyczny został już w całości wynajęty

Powierzchnia obiektu wynosi 24 000 m2 i została podzielona na część biurową oraz zaplecze logistyczne. Co ciekawe, znalazł się już wyłączny najemca, który będzie mógł prowadzić tam swoją działalność. Jest nim No Limit – przedsiębiorstwo obecne na rynku od ponad 30 lat, które zajmuje się świadczeniem usług z zakresu transportu, magazynowania oraz dystrybucji. Wśród atutów, które przemówiły na korzyść GLP Warsaw V z pewnością można wymienić rozwiązania o energooszczędnym i ekologicznym charakterze a także dogodną lokalizację gwarantującą dostęp do węzła autostrady A2 oraz największego miasta w kraju, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Warto podkreślić, że Warszawa i jej okolice to obszar, na którym GLP intensywnie inwestuje już od dłuższego czasu. Wynika to z zapotrzebowania rynku, na które deweloper szybko reaguje. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny GLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane