Kolejne magazyny w Diamond Business Park Gliwice wynajęte

Do parku logistycznego Diamond Business Park Gliwice wprowadziła się kolejna firma. To Zakłady Metalowe Postęp S.A., które wynajęły powierzchnię magazynową przekraczającą 2000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny cieszą się dużym zainteresowaniem wśród najemców

Ta inwestycja pozwoli marce, która zajmuje się produkcją elementów metalowych, detali silników i wielu innych części, na optymalizację prowadzonej działalności oraz usprawnienie procesów logistycznych. Warto podkreślić, że nie tylko ta firma dostrzegła potencjał gliwickiego kompleksu. Do grona najemców dołączyła również HT&L FITTING POLSKA, a Etisoft zdecydował się na powiększenie swojego zaplecza o dodatkowe 1400 m2. Takie decyzje nie dziwią, biorąc pod uwagę fakt, że obiekt oferuje wysokiej klasy magazyny i biura położone w doskonałej lokalizacji. Dobry dostęp do autostrady A1, dróg krajowych i stacji kolejowej otwiera drzwi do wielu możliwości. Sporym atutem jest także znajdujący się w odległości kilku kilometrów Port Gliwice, który umożliwia transport rzeczny do Niemiec. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane