Kolejne inwestycje w Radomiu. Wkrótce zostanie tam wybudowana hala, w której znajdzie się salon BMW

2021-12-16
Kolejne inwestycje w Radomiu. Wkrótce zostanie tam wybudowana hala, w której znajdzie się salon BMW

W Radomiu trwają prace zainicjowane przez firmę Playada, których celem jest wybudowanie salonu BMW i MINI. Na gruntach o wielkości 1,2 ha zostały już wzniesione najważniejsze elementy konstrukcyjne hali, która będzie posiadała powierzchnię wynoszącą 2500 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali BMW przyspieszy gospodarczy rozwój miasta

W wybudowanej hali będzie funkcjonował salon BMW i MINI oraz serwis, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zaowocuje kompleksowym charakterem obiektu. Zgodnie z przyjętym harmonogramem inwestycja miałaby zostać zrealizowana w przyszłym roku. Warto podkreślić, że już teraz istotnym atutem nieruchomości będzie jej lokalizacja. To tereny, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród inwestorów, a władze miasta mówią wprost o tym, że to obszar, który pod względem gospodarczym rozwija się w naprawdę imponującym tempie. Funkcjonują tam już trzy inne firmy, a w przeprowadzonym niedawno przetargu znaleziono już kupca na kolejne grunty sąsiadujące z działką, na której powstaje salon BMW. Pozwala to z optymizmem spoglądać w przyszłość. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU