Kolejna transakcja Generali i 7R

2022-02-07
Kolejna transakcja Generali i 7R

7R sprzedaje do Generali Real Estate budynek 7R Park Kraków IX, kompleks składający się z 10 budynków o łącznej powierzchni 245 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Park logistyczny na sprzedaż

Kolejna transakcja Generali i 7R. We wrześniu ubiegłego roku firmy poinformowały o sprzedaży parku logistycznego 7R Park Gdańsk II w Kowalach. Teraz spółki sfinalizowały proces przejęcia przez fundusz inwestycyjny kolejnego obiektu logistycznego. 7R Park Kraków IX to liczący łącznie 245 tys. mkw. powierzchni obiekt, który składa się z 10 budynków. Magazyn IX o powierzchni 33 tys. mkw. został oddany do użytku w połowie 2021 roku i jest obecnie w pełni wynajęty. Budynek uzyskał certyfikacją BREEAM na poziomie Very Good. 7R znane jest z wysokiej jakości oferowanych obiektów oraz z atrakcyjnych lokalizacji, będących kluczem do efektywnej i sprawnej logistyki magazynowej. JARTOM jest agentem 7R przy wynajmie powierzchni w parkach logistycznych. Wszystkie magazyny do wynajęcia 7R oferuje JARTOM Real Estate.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU