Kolejna rozbudowa fabryki Aliplast w Lublinie

Fabryka profili aluminiowych w Lublinie została rozbudowana. W styczniu oddano do użytku nową halę produkcyjno-magazynową. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala dla producenta profili aluminiowych

Firma Aliplast powstała w 2002 roku przy udziale belgijskiego koncernu Aliplast, który już od lat 80. ubiegłego wieku zajmuje się produkcją systemów aluminiowych. Na początku działalności firma zatrudniała 15 pracowników. Teraz w firmie pracuje aż 1000 osób czuwających nad tym, aby na rynek pod szyldem marki trafiały najwyższej jakości wyroby. Obecnie Aliplast jest jedną z największych firm w Polsce dostarczających systemy aluminiowe dla budownictwa. Główna siedziba i największy zakład Aliplast otwarty został w 2010 roku i znajduje się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie. W 2019 roku zakład rozbudowano i zmodernizowano, wyposażając go w nowoczesne prasy do produkcji profili aluminiowych. Fabryka zaopatruje klientów z Polski oraz 17 krajów na całym świecie. W styczniu zakład w Lublinie został ponownie rozbudowany o kolejną halę produkcyjno-magazynową. Zajmuje ona powierzchnię 4889 mkw i umożliwi dalszy rozwój firmy, a także pozwoli na zwiększenie produkcji.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to, abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane