Kolejna inwestycja w Radomiu. Konsorcjum Stali wybuduje tam halę magazynową oraz biurowiec

2022-05-12
Kolejna inwestycja w Radomiu. Konsorcjum Stali wybuduje tam halę magazynową oraz biurowiec

Konsorcjum Stali przygotowuje się do realizacji inwestycji, w ramach której wybuduje obiekt o łącznej powierzchni przekraczającej 3500 m2. Będzie się on składał z hali magazynowej, zaplecza o charakterze biurowo – socjalnym, a także z wagi samochodowej oraz naziemnego zbiornika przeciwpożarowego – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hali przyspieszy rozwój spółki

Bliskość nowego magazynu oraz budynku administracyjnego usprawni wiele procesów logistycznych, a obecność części socjalnej umożliwi stworzenie komfortowych warunków zatrudnionemu w placówce personelowi. Przekuciem planów w rzeczywistość zajmie się wykonawca, na którego wybrano firmę Łucz – Bud, specjalizującą się między innymi w projektach z zakresu budownictwa przemysłowego. To kolejny, istotny krok na drodze rozwoju Konsorcjum Stali – jednego z liderów wśród dystrybutorów wyrobów hutniczych, który na rynku jest obecny już od ponad dwudziestu lat i prowadzi działalność w takich miastach jak między innymi: Wrocław, Poznań, Kraków oraz Rzeszów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU