Kolejna inwestycja w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Phillips Medisize wybuduje tam zakład produkcyjny

2022-01-07
Kolejna inwestycja w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Phillips Medisize wybuduje tam zakład produkcyjny

Phillips Medisize wybuduje na Śląsku zakład produkcyjny, w którym powstawać będzie sprzęt medyczny oraz specjalistyczne urządzenia znajdujące zastosowanie w branży. Obiekt będzie zlokalizowany w Siemianowicach Śląskich, a realizację tego przedsięwzięcia umożliwi między innymi wsparcie uzyskane od Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa fabryki pochłonie nakłady finansowe sięgające ponad stu milionów złotych

Spółka przeznaczy na budowę fabryki 115,5 mln złotych. To spory impuls dla lokalnego rynku pracy, gdyż w placówce znajdzie zatrudnienie przynajmniej 80 osób. Marka zajmuje się projektowaniem oraz wytwarzaniem urządzeń służących do diagnostyki, systemów do podawania leków i wielu innych. Warto podkreślić, że aktualnie jest obecna w dziesięciu różnych krajach, stawiając na systematyczny rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań. Pozyskanie kolejnego tak interesującego inwestora stanowi niekwestionowany sukces Katowickiej SSE, która współpracuje z przedsiębiorcami z rozmaitych sektorów gospodarki.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU