Kolejna inwestycja Amazon w Polsce

Amerykański gigant branży e-commerce inwestuje w Polsce i otwiera tu kolejne centrum dystrybucyjne. - informuje JARTOM Real Estate

Kolejna inwestycja Amazon w Polsce

Amazon otwiera kolejne centrum dystrybucyjne w naszym kraju. Tym razem wybór padł na Gorzyczki w woj. śląskim. To właśnie tam powstaje ogromny kompleks magazynowo logistyczny, w którym pracę znajdzie aż 1000 osób. Zgodnie z zapowiedziami inwestora obiekt ma zostać oddany do użytku jeszcze w 2024 roku. Centrum w Gorzyczkach będzie trzecim tego typu, po Sosnowcu i Gliwicach, obiektem Amazon w woj. śląskim. Kolejna tak duża inwestycja amerykańskiego koncernu przyczyni się do dalszego ożywienia gospodarczego regionu oraz pozytywnie wpłynie na rynek pracy w okolicach. Warto przypomnieć, że Amazon szedł do Polski w 2014 roku i od tego czasu stworzył blisko 70 tys. bezpośrednich i pośrednich miejsc pracy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane