Kolejna hala przemysłowo – magazynowa powstanie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Oficjalnie rozpoczęły się prace związane z budową nowej hali o charakterze przemysłowo – magazynowym, o którą powiększy się Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Nieruchomość powstanie w Nysie i będzie pełniła funkcję Centrum Biznesu, realnie przyczyniając się do gospodarczego rozwoju regionu – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne biura i magazyny do wynajęcia

Całkowita powierzchnia wspomnianej hali przekroczy 6000 m2. Z uwagi na to, że inwestycja ma kompleksowy charakter, zagospodarowaniu ulegną również przyległe tereny. Infrastruktura otoczenia została już szczegółowo zaplanowana. Budynek będzie przystosowany do prowadzenia w nim działalności przemysłowej oraz administracyjnej. Nie zabraknie magazynów i zaplecza socjalnego, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i ułatwi personelowi realizowanie zawodowych obowiązków w komfortowych warunkach. Lokalne władze oraz przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej nie kryją zadowolenia z tego projektu. Warto podkreślić, że to już drugi tego rodzaju obiekt, który powstanie w okolicy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane