Kolejna fabryka powstanie w Strefie Aktywności Gospodarczej „Piaskówka”. Kim jest inwestor?

2022-03-03
Kolejna fabryka powstanie w Strefie Aktywności Gospodarczej „Piaskówka”. Kim jest inwestor?

Tarnowska firma Techmes wybuduje zakład produkcyjny na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej „Piaskówka”. Dużym ułatwieniem w realizacji tego projektu stało się wsparcie uzyskane od Krakowskiego Parku Technologicznego – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa fabryki wielomilionową inwestycją

Przedsięwzięcie zakończy się wybudowaniem fabryki w której zostaną uruchomione linie produkcyjne oraz warsztat naprawczy. Obiekt będzie dysponował również magazynem, a tak kompleksowy charakter nieruchomości zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i pozwoli na prowadzenie działalności w efektywny sposób. Szacuje się, że koszt inwestycji przekroczy trzy miliony złotych. Dla Techmes, przedsiębiorstwa specjalizującego się w pracach z zakresu automatyki przemysłowej, to bardzo ważny krok na drodze do dalszego rozwoju. Już teraz dysponuje ono wyspecjalizowaną kadrą złożoną głównie z wykwalifikowanych inżynierów, która z dużym prawdopodobieństwem powiększy się, gdy nowy zakład zostanie oddany do użytku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU