Kolejna fabryka Eko – Okna w budowie. Co będzie w niej produkowane?

2022-08-30
Kolejna fabryka Eko – Okna w budowie. Co będzie w niej produkowane?

Rozpoczęły się prace mające na celu budowę fabryki należącej do firmy Eko – Okna. Powstanie ona w Wodzisławiu Śląskim i będzie drugim tego rodzaju obiektem w którym zostaną uruchomione linie produkcyjne służące do wytwarzania drewnianych okien – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa fabryka szansą dla lokalnego rynku pracy

Podjęta decyzja z pewnością zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i zwiększeniem możliwości wytwórczych. To z kolei przełoży się na generowanie większych obrotów i rosnące zyski. Do tej pory przedsiębiorstwo korzystało wyłącznie z placówki znajdującej się w Kornicach. Nowa fabryka będzie posiadała niezwykle kompleksowy charakter. Jej powierzchnia sięgnie 117 000 m2 i zostanie podzielona na część produkcyjną z trzynastoma liniami dedykowanymi specjalnym rodzajom szyb i okien, a także magazyny wyrobów gotowych oraz wysokiego składowania. Już teraz przewiduje się, że oddanie nieruchomości do użytku, które powinno nastąpić w czwartym kwartale przyszłego roku, będzie sporym impulsem dla lokalnej gospodarki. W zakładzie zatrudnienie znajdzie około trzech tysięcy osób. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU