Koleje Mazowieckie odważnie inwestują w rozbudowę zaplecza. Powstanie nowa hala.

2021-07-07
Koleje Mazowieckie odważnie inwestują w rozbudowę zaplecza. Powstanie nowa hala.

Rozpoczęły się prace, których celem jest wybudowanie nowej hali pełniącej rolę bazy dla jednostek Flirt, którymi dysponują Koleje Mazowieckie. W ramach przedsięwzięcia powstanie również zaplecze o charakterze biurowo – socjalnym, magazyn i infrastruktura drogowa oraz układ torowy – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa nowej hali jest ważna dla lokalnego rynku kolejowego

Za budowę hali odpowiedzialna jest firma Stadler, która już od wielu lat współpracuje z Kolejami Mazowieckimi. Inwestycja, której koszt szacuje się na około 20 milionów złotych, usprawni wiele procesów logistycznych i pomoże utrzymać pociągi w należytym stanie technicznym. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, prace dobiegną końca w przyszłym roku. Warto podkreślić, że kompleksowy charakter przedsięwzięcia sprawia, że posiada ono w sobie duży potencjał. Część biurowo – socjalna ułatwi administrowanie obiektem, a hala magazynowa pomoże w efektywnym składowaniu części i towarów. Szanse na dalszy rozwój dostrzegają przedstawiciele Kolei Mazowieckich, którzy otwarcie mówią o tym, że planują już budowę kolejnej, jeszcze większej hali utrzymaniowej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU