Klima – Therm wybuduje nową siedzibę w Gdańsku

Grupa Klima – Therm przygotowuje się do realizacji kompleksowej inwestycji, w ramach której zostanie wybudowana nowa siedziba firmy oraz centrum o charakterze magazynowo – logistycznym. Kompleks powstanie w Gdańsku i nadano mu nazwę Azymutalna – informuje JARTOM Real Estate.

Centrum magazynowe w doskonałej lokalizacji

Dzięki temu przedsięwzięciu firma zyska halę magazynową dysponującą pięćdziesięcioma dokami przeładunkowymi, obiekt biurowy a także zaplecze szkoleniowo – badawcze. Łączna powierzchnia budynków wyniesie niemal 30 000 m2. Warto podkreślić, że w magazynie wdrożony zostanie inteligentny i zautomatyzowany system składowania, który zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz optymalizacją pracy. Niewątpliwym atutem będzie lokalizacja inwestycji, gdyż na teren pod budowę wybrano działkę w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego. Zgodnie z planem, nowa siedziba Klima – Therm, renomowanego dostawcy systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, zostanie oddana do użytku pod koniec przyszłego roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane