Kingfisher właściciel Castorama wynajmuje magazyn

2021-05-11
Kingfisher właściciel Castorama wynajmuje magazyn

Firma Kingfisher, właściciel marki Castorama, podpisała umowę na mocy której wynajęła powierzchnię magazynową w parku 7R City Flex Warsaw Airport I. Warto podkreślić, że ta lokalizacja jest nieprzypadkowa i odpowiada ściśle określonym kryteriom, jakie musiała spełnić nieruchomość, której poszukiwał Kingfisher – informuje JARTOM Real Estate. 

Znakomita lokalizacja wynajętego magazynu usprawni procesy logistyczne 

Wynajęty magazyn jest częścią kompleksu trzech obiektów klasy A, który jest położony w niewielkiej odległości od międzynarodowego portu lotniczego imienia Chopina. W pobliżu przebiega także droga ekspresowa S2, co znacząco przyczyni się do usprawnienia procesów logistycznych i utrzymania płynnego transportu. Kluczowy jest także niewielki dystans między magazynem, a obecnym biurem firmy Kingfisher, który stanowił jeden z najistotniejszych aspektów branych pod uwagę podczas podejmowania decyzji o nawiązaniu współpracy. Warto podkreślić, że grupa Kingfisher prowadzi działalność na terenie dziesięciu europejskich krajów, a w samej Polsce zarządza ponad osiemdziesięcioma sklepami Castorama. Stosowne zaplecze magazynowe jest więc bardzo ważne. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU