Kaufland otwiera dwa nowe magazyny i planuje otwarcie nowych sklepów w Polsce

Kaufland otwiera aż dwa nowe magazyny o imponującej powierzchni. Wszystko dlatego, że sieć planuje otwarcie nowych sklepów jeszcze w tym roku. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa chłodnia i mroźnia

Logistyka sieci Kaufland w Polsce oparta jest na działaniu trzech centrów dystrybucyjnych. Największe z nich, pełnoasortymentowe, znajduje się w Woli Krzysztoporskiej, to właśnie ono zaopatruje centra dystrybucyjne w Gliwicach i Bydgoszczy. Z kolei z tych właśnie obiektów zaopatrywane są sklepy na północy i południu kraju w asortyment najszybciej rotujący. Teraz gdy Kaufland planuje dalszy rozwój i otwarcie nowych sklepów, postanowiono zwiększyć zaplecze magazynowe i rozbudować Centrum Dystrybucyjne w Woli Krzysztoporskiej i Centrum Dystrybucyjnym w Gliwicach. W Gliwicach powstała nowoczesna chłodnia o powierzchni 20 tys. mkw, a w Woli Krzysztoporskiej mroźnia. Dzięki znacznemu zwiększeniu powierzchni magazynowej w obiektach dystrybucyjnych Kaufland możliwe zostanie otwarcie nowych sklepów sieci w Polsce. Ponadto nowe inwestycje pozytywnie wpłyną na jakość i organizację dostaw.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane