Kaufland inwestuje w rozwój logistyki i otwiera nowy magazyn w centrum dystrybucyjnym w Gliwicach

Sieć Kaufland kontynuuje inwestycje w infrastrukturę logistyczną, aby sprostać powiększającej się powierzchni sprzedaży. Jednym z najnowszych projektów spółki jest modernizacja centrum dystrybucyjnego w Gliwicach. - informuje JARTOM Real Estate

Inwestycja w logistykę sieci handlowej Kaufland

Najnowsze przedsięwzięcie firmy to modernizacja centrum dystrybucyjnego w Gliwicach, gdzie niedawno otwarto magazyn artykułów chłodzonych o powierzchni 10 tys. mkw. Ponadto zmodernizowane zostały pomieszczenia dla pracowników. To tylko początek inwestycji Kaufland w Polsce — w najbliższym czasie firma planuje zwiększyć asortyment do 5500 artykułów spożywczych i osiągnąć wolumen dystrybucji na poziomie około 300 000 jednostek dziennie. Warto zaznaczyć, że Kaufland nie tylko rozbudowuje swoją ofertę i otwiera nowe placówki, ale również inwestuje w infrastrukturę magazynową i procesy logistyczne. W zeszłym roku sieć Kaufland otworzyła także nowoczesny magazyn artykułów mrożonych w centrum dystrybucyjnym w Woli Krzysztoporskiej. Koszty tej inwestycji wyniosły ponad 150 mln zł, a magazyn jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce.

Informacje o JARTOM Real Estate

Klienci JARTOM Real Estate mają do dyspozycji kompleksowy wachlarz usług doradczych w zakresie magazynów i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane