Kaufland buduje magazyn w Solcu Kujawskim

2021-05-17
Kaufland buduje magazyn w Solcu Kujawskim

W Solcu Kujawskim powstanie nowoczesny magazyn firmy Kaufland, który będzie zaopatrywał dyskonty marki. To świetna wiadomość dla lokalnej gospodarki oraz rynku pracy. - informuje JARTOM Real Estate.

Nowy magazyn wraz z częścią wysokiego składowania

Kaufland to sieć sklepów wielkopowierzchniowych, rozsianych po całej Polsce. Należy do niemieckiej grupy Schwarz i posiada na terenie naszego kraju ponad 190 sklepów. Nowy obiekt, który sieć planuje wybudować w Solcu Kujawskim, będzie pełnił rolę magazynu i będzie zaopatrywał sklepy marki Kaufland. Pozwoli to na unowocześnienie łańcucha dostaw oraz na lepszą organizację logistyczną wewnątrz firmy. Nowy magazyn to także świetna wiadomość dla lokalnej gospodarki, gdyż tak duża inwestycja z pewnością pozytywnie wpłynie na stan miejskich finansów. Nowa hala będzie liczyć 85 tys. mkw, z czego 6,8 tys. mkw. będzie przeznaczone na magazyn wysokiego składowania. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU