Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna z nową fabryką. Kim jest inwestor?

To już oficjalne – na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a konkretniej, w Tychach, zostanie wybudowany kolejny zakład produkcyjny. Będzie on należał do chińskiej firmy Sanhua Automotive Poland, która jest jednym z renomowanych dostawców zaawansowanych systemów oraz komponentów motoryzacyjnych – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa zakładu to koszt szacowany na 160 mln złotych

W fabryce będą powstawały komponenty Systemu Zarządzania Ciepłem przeznaczone do samochodów hybrydowych i elektrycznych oraz do innych pojazdów. Mowa tutaj o pompach i wymiennikach ciepła, a także o zaworach. Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo zamierza również zakupić dodatkowe linie produkcyjne i zająć się industrializacją istniejących już budynków położonych w Tychach. Koszt inwestycji wyceniono na 160 milionów złotych. Nie da się ukryć tego, że będzie ona bardzo istotna dla lokalnej gospodarki, bo w placówce zostanie utworzonych około 350 etatów. Przedstawiciele Zarządu Katowickiej SSE nie kryją zadowolenia ze współpracy nawiązanej z marką i dynamicznego rozwoju strefy ekonomicznej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane