Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna się rozrasta. Powstanie w niej nowa fabryka

Na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zostanie wybudowany nowy zakład produkcyjny. Inwestorem jest firma SOFE-GROUP POLAND, która zajmuje się wytwarzaniem urządzeń dedykowanych branży spożywczej – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa zakładów produkcyjnych trwa w najlepsze

Koszt powstania fabryki wycenia się na niespełna dziewięć milionów złotych. Jest to rozsądne ulokowanie środków, gdyż zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i zwiększeniem mocy wytwórczych. Należy podkreślić, że to nie jedyne przedsięwzięcie realizowane na terenie KSSE. Mimo niesprzyjających warunków związanych z niestabilną sytuacją w Europie, przedsiębiorcy z odwagą podchodzą do kolejnych projektów. Mowa tutaj zwłaszcza o właścicielach mikro, małych oraz średnich firm. Wartość obiektów, do powstania których ruszyły już przygotowania szacuje się na około pięćdziesiąt pięć milionów złotych, co robi wrażenie i pozwala z optymizmem spoglądać w przyszłość oczekując istotnego impulsu dla lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane