Katoen Natie rozwija się na terenie Kutna. Powstanie tam nowe centrum logistyczne

2022-05-24
Katoen Natie rozwija się na terenie Kutna. Powstanie tam nowe centrum logistyczne

Firma Katoen Natie rozpoczęła budowę centrum logistycznego zlokalizowanego w Kutnie, które będzie pełniło rolę magazynu wysokiego składowania. Warto podkreślić, że to nie pierwsza tego rodzaju inwestycja belgijskiej marki, która wcześniej nabyła tam już nieruchomość o imponującej powierzchni sięgającej 40 000 m2 oraz farmę silosów – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa centrum logistycznego kolejnym elementem strategii rozwoju

Obiekt powstanie na terenie należącym do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jego wysokość wyniesie 15,5 metra, a całkowita wielkość – 10 500 m2. Plany uwzględniają budowę sieci dróg wewnętrznych, które połączą magazyn z pozostałymi nieruchomościami należącymi do marki. Zaowocuje to usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Dzięki temu, że hala zostanie wyposażona w dziesięć doków rozładunkowych realizowanie zadań stanie się znacznie prostsze, a przepływ towarów doskonale zoptymalizowany. Inwestycja realizowana jest w formule built – to – suit, a co za tym idzie, będzie w pełni dopasowana do potrzeb Katoen Natie – jednego z wiodących, międzynarodowych operatorów logistycznych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU