Katoen Natie powiększa swoją powierzchnię magazynową

2021-03-31
Katoen Natie powiększa swoją powierzchnię magazynową

Grupa Katoen Natie zdecydowała się na zwiększenie posiadanej powierzchni magazynowej i wynajęła kolejne hale mieszczące się w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym, którym jest park Prologis Park Wrocław V. Ten krok zaowocował zyskaniem dodatkowych 8 000 m2, co w połączeniu z wynajmowaną już wcześniej powierzchnią daje razem aż 24 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Nowe hale magazynowe w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym

Wspomniana transakcja jest kolejnym etapem na drodze systematycznego rozwoju działalności i ekspansji na polskim rynku, jaką prowadzi ten belgijski operator logistyczny. Pozwoli ona na bardziej efektywne magazynowanie towarów, zachowanie płynności transportu oraz usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wybór obiektu jest nieprzypadkowy, bowiem Prologis Park Wrocław V posiada znakomitą lokalizację, tuż obok kilku szlaków komunikacyjnych o międzynarodowym charakterze. Ponadto, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, spełniając wszelkie normy z zakresu ochrony środowiska i bezpieczeństwa składowania towarów w wynajmowanych halach.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU