K-Flex rozbudowuje swój zakład w gminie Uniejów. Będzie 100 nowych miejsc pracy.

2022-11-21
K-Flex rozbudowuje swój zakład w gminie Uniejów. Będzie 100 nowych miejsc pracy.

Rusza nowa, wielka inwestycja firmy K-Flex będącym największym pracodawcą w gminie Uniejów. W związku z budową dodatkowej hali magazynowej producent izolacji termicznych planuje zatrudnienie 100 nowych pracowników. - informuje JARTOM Real Estate

Impuls dla lokalnego rynku pracy

Nowa inwestycja w gminie to doskonała wiadomość, zarówno dla lokalnego rynku pracy, jak i dla samej firmy, która zdecydowała się na rozbudowę zakładu i zwiększenie mocy produkcyjnych. K-Flex to firma działająca w Wieleninie w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, zajmująca się produkcją izolacji termicznych, przemysłowych i akustycznych oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych. Posiada zakłady produkcyjne i sieć oddziałów prężnie działających na całym świecie, a na rynku izolacji obecna jest już od 30 lat. Nowa hala magazynowa powstanie na 9,3 ha działce. Sama hala zajmie blisko 4 ha. Ponadto inwestycja zakłada wytyczenie dróg wewnętrznych i parkingów, które zajmą maksymalnie ok. 1,9 ha.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30-letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU