KALBUD 2 buduje w Legnicy

2021-10-13
KALBUD 2 buduje w Legnicy

W Legnicy powstanie nowa hala produkcyjna firmy KALBUD 2. Firma prężnie działa w branży budowlanej i rozwija swoją działalność, poszerzając ofertę produktową. Spółka zamierza opracować innowacyjną technologię produkcji betonów specjalnych z odpadów. Nowy obiekt zostanie w pełni przystosowany do wdrożenia nowej technologii. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna w Legnicy

Nowy obiekt wybudowany zostanie dla KALBUD 2 spółka z o.o. i będzie kompleksowo wspierał działalność firmy oraz pozwoli na opracowywanie nowej technologii produkcji betonów specjalnych z odpadów. Budowa nowego obiektu produkcyjnego pozwoli zwiększyć moce przerobowe firmy oraz wdrożyć nowe technologie, które poprawią konkurencyjność spółki na rynku. Inwestycja w Legnicy to również doskonała wiadomość z punktu widzenia lokalnego rynku pracy oraz gospodarki.

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy  w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU