K2ROBOTS z nową halą produkcyjną. Co dzięki temu zyska?

Firma K2ROBOTS przeznaczy 2,2 mln złotych na zakup hali produkcyjnej zlokalizowanej w miejscowości Jaszowice. To dobrze przemyślany krok, który pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych, skrócenie czasu realizacji zamówień oraz zwiększenie konkurencyjności marki – informuje JARTOM Real Estate.

Zakup hali możliwy dzięki wsparciu Polskiej Strefy Inwestycji

Powiększenie zaplecza produkcyjnego o nową halę to dopiero początek. Przedsiębiorstwo planuje już zakupić nowoczesny sprzęt oraz przeznaczyć środki na rozwój technologii. Pozyska elektronarzędzia, żurawia słupowego, odciągi spawalnicze oraz kompresor sprężonego powietrza. Wszystko po to, by utrzymać pozycję lidera w branży robotyki. Warto podkreślić, że realizacja tego przedsięwzięcia jest możliwa dzięki uzyskaniu wsparcia Polskiej Strefy Inwestycji. Niewątpliwie przyniesie ona korzyści nie tylko firmie, ale i lokalnej gospodarce, bowiem w obiekcie zostaną utworzone nowe miejsca pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych. Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. My opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie i produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane