Już działa nowy terminal DB Schenker

2022-11-21
Już działa nowy terminal DB Schenker

Nowoczesny terminal przeładunkowy firmy DB Schenker w Szczecinie został oddany do użytku i rozpoczął działalność. Inwestycja ta była elementem programu stałej optymalizacji sieci terminali mającej na celu podniesienie standardu infrastruktury w południowo-wschodniej Polsce. - informuje JARTOM Real Estate

Terminal przeładunkowy DB Schenker w Szczecinie już działa

Nowy terminal DB Schenker znajduje się przy ulicy Lubczyńskiej 20 w Szczecinie i liczy powierzchnię 4,8 tys. mkw. Jego powierzchnia operacyjna zajmuje 4,2 tys. a część biurowo-socjalna 0,6 tys. mkw. Warto zaznaczyć, ze w obiekcie znajduje się aż 45 doków, a na jego teren wjechać można korzystając z jednej z 4 bram. Tak rozplanowana przestrzeń zapewnia doskonały przepływ towarów i usprawnia procesy logistyczne. Terminal w Szczecinie jest częścią sieci ponad 450 terminali firmy działających na terenie Europy. Będzie on w stanie obsłużyć towary klientów prowadzących biznes na terenie Polski, jak i również zainteresowanych obrotem na rynkach europejskich. Rozwijanie sieci logistycznej jest teraz głównym celem DB Schenker. Dzięki temu firma jest w stanie zapewnić klientom niezawodne i terminowe usługi.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU