Just In Time Logistics zostaje w MLP Gliwice

2022-10-24
Just In Time Logistics zostaje w MLP Gliwice

Jeden z czołowych operatorów logistycznych działających w naszym kraju, czyli Just In Time Logistics, zdecydował się na przedłużenie umowy najmu magazynu w Gliwicach. Obiekt całkowicie spełnia wszelkie wymagania operacyjne firmy i pozwala na sprawną i szybką logistykę w regionie. - informuje JARTOM Real Estate

Przedłużenie umowy najmu magazynu

Just In Time Logistics to polski operator logistyczny świadczącym usługi z magazynowania, transportu, dystrybucji i odpraw celnych. Firma wynajmuje aż 10,6 tys. mkw powierzchni magazynowej w nowoczesnym centrum logistycznym MLP Gliwice. Niedawno operator przedłużył umowę najmu z zarządcą obiektu i zdecydował się na kontynuowanie prowadzenia działalności w tym miejscu. Przedłużenie umowy to dowód na atrakcyjność gliwickiego obiektu MLP oraz wyraz zadowolenia z dotychczasowej współpracy z zarządcą. MLP wyróżnia się na rynku wysokim standardem obiektów, konkurencyjnymi stawkami czynszów oraz działaniami mającymi na celu ochronę środowiska naturalnego i osiągnięcie zerowej emisji dwutlenku węgla.
JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU