Jet – Printer wynajmuje powierzchnię magazynowo – biurową w Warsaw Distribution Center

2022-01-26
Jet – Printer wynajmuje powierzchnię magazynowo – biurową w Warsaw Distribution Center

Firma Jet – Printer podjęła decyzję o powiększeniu swojego zaplecza logistycznego. W tym celu wynajęła powierzchnię magazynową sięgającą 1000 m2, należącą do nowoczesnego centrum Warsaw Distribution Center – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy magazyn ułatwi prowadzenie działalności

Oprócz magazynów, do swojej dyspozycji przedsiębiorstwo otrzyma również część o charakterze biurowo – socjalnym obejmującą 48 m2. Dlaczego wybór padł akurat na Warsaw Distribution Center? Kluczową rolę odegrała tu lokalizacja znajdująca się w bliskim sąsiedztwie głównej siedziby firmy. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i sporą oszczędność czasu. Dużym atutem jest też niewielka odległość od portu lotniczego i obwodnicy, która łączy autostradę A2 i drogę ekspresową S7. Jet – Printer specjalizuje się w serwisie i sprzedaży urządzeń służących do druku. Magazyny znacząco ułatwią więc składowanie poszczególnych sprzętów a także pozwolą bardziej efektywnie obsługiwać klientów, którzy pragną skorzystać z oferowanych przez markę usług na miejscu. To bez wątpienia ważny krok na drodze do dalszego rozwoju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU