Jest pozwolenie na budowę fabryki felg w Kielcach. Nowy zakład to szansa na pracę dla wielu osób.

2022-03-24
Jest pozwolenie na budowę fabryki felg w Kielcach. Nowy zakład to szansa na pracę dla wielu osób.

Prezydent Kielc wydał zgodę na budowę nowej fabryki w mieście. Do UM nie wpłynęło żadne odwołanie w tej sprawie, więc inwestor może rozpoczynać prace budowlane. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w Kielcach - szansa na rozwój regionu oraz lokalnego rynku pracy

To już pewne! W Kielcach na 10 ha działce przy ul. Olszewskiego powstanie nowy zakład produkcyjny światowej marki Cromodora Wheels. Produkowane będą tam wysokiej jakości felgi aluminiowe.
Inwestor na budowę fabryki przeznaczy ponad 100 mln euro. Przedsięwzięcie zakłada budowę obiektu produkcyjnego, techniczno-usługowego, socjalno-biurowego i kontroli dostępu. Tak duża inwestycja to doskonała wiadomość dla lokalnej gospodarki oraz rynku pracy. Inwestor planuje zatrudnić w fabryce nawet 400 osób, a kolejne 500 zatrudnienie znajdzie w przedsiębiorstwach kooperujących.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU