Jest pierwszy najemca częstochowskiego magazynu miejskiego Hillwood

2023-02-20
Jest pierwszy najemca częstochowskiego magazynu miejskiego Hillwood

Wiemy kto został pierwszym najemcom w miejskim magazynie Hillwood znajdującym się przy al. Wojska Polskiego w Częstochowie. To holenderska firma Raben będąca liderem w branży transportowo-logistycznej. - informuje JARTOM Real Estate

Wynajem hali w nowym centrum magazynowym

Grupa Raben zdecydowała się podpisać umowę najmu hali w będącym obecnie w budowie magazynie miejskim Hillwood w Częstochowie. Docelowo będzie to liczący 61 tys. mkw park logistyczny, z czego Raben zajmie około 5,1 tys. mkw. Powierzchnia zostanie przystosowana do potrzeb przyszłego nabywcy, który planuje tam otworzyć magazyn przeładunkowy typu cross-dock, z 35 dokami do obsługi samochodów ciężarowych. Co więcej, Raben wynajmie na wyłączność obszerne place manewrowe zlokalizowane przy wjeździe do hali.
Pełną ofertę centrów logistycznych Hillwood znajdziesz w JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU