Jest decyzja w sprawie sprzedaży gruntów pod budowę fabryki Izery 

Jest decyzja w sprawie sprzedaży gruntów pod budowę fabryki samochodów elektrycznych Izery. To kolejny krok w stronę modernizacji i transformacji naszej gospodarki. - informuje JARTOM Real Estate

Sprzedaż gruntów pod fabrykę Izery

Prezydent Jaworzna otrzymał pozytywną opinię od Sejmowej Komisji Ochrony Środowiska w sprawie sprzedaży gruntów pod budowę fabryki Izery. Sprzedaż gruntów jest uzależniona od uzyskania zgody komisji zgodnie z procedurą określoną w specustawie z lipca 2021 r. W ramach tej procedury samorządy Jaworzna i Stalowej Woli muszą dokonać zamiany gruntów z Lasami Państwowymi. Prezydent Jaworzna argumentuje, że sprzedaż gruntów będzie korzystna dla budżetu miasta, a budowa fabryki Izery jest ogromną szansą na transformację regionu. Spółka ElectroMobility Poland, która ma powstać na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego, została założona przez cztery polskie koncerny energetyczne, a obecnie większościowym akcjonariuszem jest Skarb Państwa.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wieloletnie doświadczenie JARTOM Real Estate w działalności związanej z nieruchomościami, duża skuteczność działania oraz imponująco długa lista zadowolonych Klientów, świadczy o rzetelności wykonywanych usług, jak i dużym doświadczeniu w kontaktach z Klientami.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane